€ 10-12€/h

Od zaraz Niemcy praca sezonowa 2020 zbiory szparagów bez języka Darmstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Darmstadt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 30 marca 2020 04:52

Oferta sezonowej pracy w Niemczech 2020 bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie na plantacji w Darmstadt od zaraz przy zbiorze szparagów. Niewymagane doświadczenie w rolnictwie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru szparagów

Lokalizacje: Darmstadt, Dortmund, Stuttgart oraz Frankfurt, Niemcy

Wynagrodzenie: 10 do 12 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca na polu przy ręcznym zbiorze szparagów

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja, zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie sezonowe w Niemczech od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe plus dodatki za ilość zebranych warzyw w kg
  • w trakcie pracy ciepły posiłek
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy podpisanej z niemieckim pracodawcą
  • pracodawca zapewnia zorganizowanie przejazdu oraz bezpieczny wyjazd do Niemiec

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 0048 539 343 726

źródło: https://meinpersonal.pl/zbior-szparagow-niemcy/

ID ogłoszenia: 9615e808585aa077

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.