€ do uzg. +zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca sezonowa bez języka w ogrodnictwie przy kwiatach 2020 Westfalia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Westfalia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 lipca 2020 02:59

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy kwiatach bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz zatrudnienie w ogrodnictwie 2020 na terenie Westfalii z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy kwiatach

Lokalizacja: Westfalia – niedaleko Venlo, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca fizyczna oraz sezonowa w ogrodnictwie przy kwiatach
  • w gospodarstwie hoduje się pelargonie, storczyki, róże, dalie, wrzosy oraz chryzantemy
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie praca przy sadzonkach, przygotowywanie kompozycji, przesadzanie, pakowanie, czyszczenie
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • wysokie zarobki
  • pomoc rezydenta polskojęzycznego na miejscu
  • praca na jednej zmianie
  • bezpłatne przejazdy z kwatery do miejsca pracy
  • darmowe zamieszkanie w jednorodzinnych domkach
  • przyjazne godziny
  • pracę w miłej atmosferze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerami:

(+48 95 757 97 57) lub (+48 95 757 09 90)

Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

źródło: https://gratka.pl/praca/pracownik-ogrodnictwa/ob/17132941

ID ogłoszenia: 7835f145e504be0a