€ od 10 euro brutto

Od zaraz Niemcy praca sezonowa przy sprzątaniu domów dla kobiet Gromitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gromitz
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 lipca 2014 23:47

Aktualna oferta sezonowej pracy w Niemczech dla kobiet przy sprzątaniu domków letniskowych. Zatrudnienie w Gromitz od zaraz na 2 miesiące dla studentów. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka

Termin: od zaraz

Czas trwania umowy: 2 miesiące

Lokalizacja: Gromitz

Zarobki: płacone od wysprzątania apartamentów małe od 10 euro brutto, duże 12 euro brutto

Obowiązki:

  • Sprzątanie domków letniskowych

Oczekiwania:

  • Wyłącznie zgłoszenia od kobiet
  • posiadanie statusu studenta oraz dokumentów potwierdzających to
  • możliwość wyjechania do pracy za granicę na 2 miesiące
  • obowiązkowa jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie samochodu

Oferujemy:

  • oferta od zaraz na 2 miesiące
  • zatrudnienie na pełny etat-173 h pracy miesięcznie
  • praca dla studentek
  • płatne zamieszkanie- miesięcznie 275 euro i będzie pobierane z pensji
  • ubezpieczenie 1 euro dziennie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres:

  • praca@jeople.de w tytule wiadomości prosimy wpisać: 3 Studentki do sprzątania

źródło: http://www.praca4u.net/sprzatanie-id234199.html

ID ogłoszenia: 72253d4d2e8a9882