€ 10/h brutto + zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca sezonowa przy zbiorach brukselki bez języka Chemnitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Chemnitz
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 listopada 2017 04:38

Gospodarstwo rolne z Chemnitz poszukuje chętnych do sezonowej pracy w Niemczech od zaraz bez języka przy zbiorach brukselki. Oferta z zakwaterowaniem zorganizowanym za darmo na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru brukselki

Wynagrodzenie: 10 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Umowa: na 3 – 4 tygodnie

Miejsce zatrudnienia: Chemnitz, Niemcy

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska pracy:

  • zadania przy zbiorach brukselki wykonywane są na specjalnym kombajnie w pozycji siedzącej
  • brukselka rośnie na kłączach do których podjeżdża kombajn i podcina je, pracownik musi zebrać kłącze i umieścić w odpowiednim miejscu
  • praca wykonywana jest w średnio-szybkim tempie

Oczekiwania:

  • duża zwinność, wytrzymałość
  • własna, ciepła odzież robocza i ciepłe nieprzemakalne obuwie
  • pracowitość, zaangażowanie, punktualność, odpowiedzialność
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • zakwaterowanie bezpłatne w komfortowych ogrzewanych i wyposażonych kwaterach z łazienkami i dostępem do kuchni
  • umowę tymczasową na 3-4 tygodnie
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta na cały czas zatrudnienia
  • przejazdy busami do sklepów w celu zrobienia zakupów spożywczych

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: zbiory-brukselki 11/17

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 3625a082324a5734

3 komentarze na “Od zaraz Niemcy praca sezonowa przy zbiorach brukselki bez języka Chemnitz”

  1. witam jestem chetny na prace u was prosze o kontakt 518162576

  2. ivonna-wojcik@gmx.de na 18 listopada 2017 @ 01:31

    Witam jestem zainteresowana podjęciem pracy i miałabym także dodatkową osobę do pracy.
    Pozdrawiam Iwona

  3. witam jestem zinteresowany waszą ofertom mój nr 530084177