€ 8,80 euro brutto/h

Od zaraz Niemcy praca sezonowa przy zbiorach pomidorów w szklarni Fürstenwalde

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fürstenwalde
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 29 października 2015 03:46

Aktualnie poszukujemy pracowników do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze pomidorów. Zatrudnienie w szklarni z Fürstenwalde do podjęcia od zaraz na 4 tygodnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Fürstenwalde, Niemcy

czas trwania umowy: 4 tygodnie

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca w szklarni przy zbiorze pomidorów
  • do zadań należeć będzie dbanie o porządek w miejscu pracy
  • przenoszenie skrzynek z zebranymi warzywami w wyznaczone miejsce

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja
  • mile widziane zgłoszenia od osób z własnym samochodem
  • dobra organizacja czasu pracy
  • wytrzymałość fizyczna
  • pracowitość

Oferujemy:

  • zorganizowane bezpłatne miejsce zakwaterowania – ogrzewany dom, dobre warunki mieszkalne
  • przyjazne środowisko pracy, część załogi stanowią Polacy
  • atrakcyjne zarobki
  • szkolenie wprowadzające
  • zatrudnienie na 4 tygodnie na pełen etat – po 40 godzin w tygodniu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z dokumentami aplikacyjnymi na adres:
ganztagsberuf@eclipso.de z dopiskiem: sezonowapomidory01/11/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-pomidorow-w-szklarni-z-zakwaterowaniem/

ID ogłoszenia: 6815630abe446abb

7 komentarzy na “Od zaraz Niemcy praca sezonowa przy zbiorach pomidorów w szklarni Fürstenwalde”

  1. 663787706 Grzegorz

  2. witam ja i moj chlopak jestesmy zainteresowani oferta pracy posiadąmy wlasny samochod 721420934 lub 721420992

  3. Wojciechsz567 na 1 listopada 2015 @ 09:58

    Witam jestem zainteresowany prosze o kontakt matiuuu133@gmail.com

  4. Marcin 26 lat wraz z kolegą jestem zainteresowany proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  5. Witam,jestem zainteresowana praca.Prosze o kontakt.
    betti.walczyk09@gmail.com

  6. Witam, Arek 27 lat jestem zainteresowany proszę o kontakt tel 669005139 lub branickiarek@op.pl

  7. jestem zainteresowany prosze o kontakt 537509952