€ do uzgodnienia

Od zaraz Niemcy praca sezonowa przy zbiorze czereśni, gruszek, wiśni i śliwek 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2017 03:34

Zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka przy zbiorach owoców gruszek, śliwek, wiśni i czereśni. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2017 na plantacji położonej we wschodniej części kraju.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Niemcy wschodnie

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na niemieckiej plantacji przy ręcznym zbiorze owoców sezonowych takich jak gruszki, śliwki, wiśnie czy czereśnie

Oczekiwania:

  • dostępność do podjęcia pracy od zaraz
  • pracowitość
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • bardzo dobre zarobki
  • zamieszkanie zapewnione w komfortowych warunkach na miejscu z dostępem do kuchenki
  • możliwość pobrania zaliczki po tygodniu
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • dla ambitnych możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • dodatki i premie plus dodatek w wysokości 50 euro za promowanie firmy
  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym
  • wsparcie przy sprawach formalnych
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdy do Niemiec
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • legalną umowę
  • zwracamy koszty przejazdów do zakwaterowania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • marketing4@euro-kontakt.eu z dopiskiem w nagłówku: Zbiór owoców – Wschodnie Niemcy

źródło: http://ofertapracy.monsterpolska.pl/-185946127.aspx

ID ogłoszenia: 9125980c70a67788

5 komentarzy na “Od zaraz Niemcy praca sezonowa przy zbiorze czereśni, gruszek, wiśni i śliwek 2017”

  1. angelika250797 na 3 sierpnia 2017 @ 11:45

    Witam jestem zainteresowana tą ofertą. Prosze o kontakt +48697384791

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą. Jestem pracowity i sprawny fizycznie w 100%.
    Proszę o kontakt, tel. : 502 484 230.

  3. patrycja.m97 na 4 sierpnia 2017 @ 08:37

    Witam, jestem zainteresowana ofertą, mam już doświadczenie przy zbiorach i jestem w stanie wyjechać bardzo szybko. proszę o kontakt 733786536 lub patrycja.m97@interia.pl

  4. Witam , jestem zainteresowana
    3 kobiety , 1 facet mamy doświadczenie i chęć pracy od zaraz bardzo proszę o szybki katakt pod nr tel . 735806483

  5. Witam , jestem zainteresowana
    3 kobiety , 1 facet mamy doświadczenie i chęć pracy od zaraz bardzo proszę o szybki kontakt pod nr tel . 735806483