€ 12,50/h +zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca sezonowa w winnicy bez języka przy zbiorach winogron 2022 Walldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Walldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 października 2022 01:18

Oferujemy zatrudnienie sezonowe w winnicy z Walldorf dla chętnych bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech przy zbiorach winogron. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów owoców

Miasto: Walldorf, Niemcy

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Obowiązki:

  • praca sezonowa na plantacji z Walldorf przy zbiorach winogron
  • winogrona zbierane są poprzez ścinanie kiści i pakowanie ich do drewnianych skrzynek

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak nałogów
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • własne ubrania do pracy
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • rzetelne przeszkolenie i pomoc na miejscu
  • opiekę rezydenta
  • możliwość pobierania zaliczek
  • terminowe wypłaty pensji
  • pracodawca zapewnia 2 razy na tydzień przejazdy busami do supermarketów
  • bezpłatne zamieszkanie w domku ogrzewanym na miejscu

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do października. Na miejscu są już pracownicy z Polski. Wyjazdy realizowane są od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„zbiory winogron od zaraz Walldorf – imię i nazwisko”

UWAGA: CV ani List Motywacyjny nie jest wymagany wystarczy napisać kilka słów o sobie w treści wiadomości.

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München
email: stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 814634fba16b50aa