€ 14,80/h brutto

Od zaraz Niemcy praca sprzątanie aquaparku z podstawowym językiem Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 maja 2019 04:40

Poszukujemy pilnie sprzątaczek i sprzątaczy w Aquaparku z Duisburga. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu kompleksu basenów.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Pensja: 14,80 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Duisburg, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • utrzymywanie czystości na określonej powierzchni
  • zadania wykonywane są zgodnie z grafikiem – praca polega na sprzątaniu szatni, toalet, basenów, restauracji itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie
  • pełna samodzielność
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dokładność, pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w kwocie 300 euro miesięcznie
  • odzież roboczą
  • pracę na pełny etat
  • umowę na 3 miesięczne próbne a dla osób najlepiej wypełniających powierzone obowiązki możliwość podjęcia stałej współpracy
  • chemię oraz odpowiednie sprzęty do sprzątania

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Sprzątanie aquaparku, Duisburg/05/2019″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 6615cd8686ab4c4a

2 komentarze na “Od zaraz Niemcy praca sprzątanie aquaparku z podstawowym językiem Duisburg”

  1. Marzenna Nowakowska na 17 maja 2019 @ 10:34

    Sprzatam szybko sprawnie i solidnie a moje cechy charakteru tj pracowitość sumienność oraz zaangażowanie w pracę pozwolą mi na wzorcowe wykonanie powierzonych obowiązków służbowych. Mam doświadczenie w

  2. Marzenna Nowakowska na 17 maja 2019 @ 10:36

    Sprzątam szybko sprawnie i solidnie a moje cechy charakteru tj pracowitość sumienność oraz zaangażowanie w pracę pozwolą mi na wzorcowe wykonanie powierzonych obowiązków służbowych. Mam doświadczenie w sprzątaniu w kraju i za granicą. Służę też znajomością języka niemieckiego w stopniu podstawowym. Proszę o kontakt tel 511 956 088 lub e-mail marzennanowakowska13@gmail.com. Marzenna Nowakowska