€ 13,25-16,50/h +zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca sprzątanie domów i mieszkań w Berlinie z podstawową znajomością języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2022 02:52

Oferujemy zatrudnienie przy sprzątaniu domów i mieszkań w Berlinie. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz z podstawową znajomością języka na stanowisku sprzątaczki lub sprzątacza (k/m).

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka mieszkań i domów

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: od 13,25-16,50/h pracy brutto €

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • głównie regularne zlecenia sprzątania domów oraz mieszkań prywatnych
  • pracownik musi posiadać własne auto do dojazdów między lokalizacjami
  • obowiązkiem będzie np. odkurzanie powierzchni, mycie, odkamienianie armatury, włączanie zmywarki, pralki, ścielenie łóżek, odnoszenie przedmiotów na miejsce itp.
  • możliwe lepiej płatne zlecenia np.: przy sprzątaniu strychów, myciu okien, pracach ogrodniczych itp.

Oczekiwania:

  • odpowiedzialne wypełnianie obowiązków
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum podstawowym
  • dostępność od zaraz
  • punktualność
  • pełna samodzielność
  • wysoka motywacja
  • prawo jazdy kat. B i własne auto
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • sumienność

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • pomoc przy sprawach organizacyjnych, administracyjnych
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • samodzielne stanowisko pracy
  • przeszkolenie pracownicze
  • bardzo dobre wynagrodzenie

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • beschaftigung@zohomail.eu z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca w Berlinie przy sprzątaniu domów i mieszkań”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-w-berlinie-2022/

ID ogłoszenia: 35961e6e8293ab98

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.