€ 14-16/h brutto

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech 2021 bez języka odśnieżanie w Garmisch-Partenkirchen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Garmisch-Partenkirchen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 grudnia 2020 03:31

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz do marca 2021 przy odśnieżaniu. Zatrudnienie w Garmisch-Partenkirchen dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Wymagana dobra kondycja fizyczna!

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy odśnieżaniu

Wynagrodzenie: od 14 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Garmisch-Partenkirchen, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: do marca 2021

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • odśnieżanie ręczne oraz maszynowe
  • pracownik będzie odpowiedzialny za odśnieżanie parków, parkingów, skwerów

Oczekiwania:

  • brak problemów zdrowotnych
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie
  • możliwość podjęcia pracy fizycznej, na świeżym powietrzu
  • odzież termiczna dobrej jakości
  • zaangażowanie, pracowitość, wytrzymałość

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie w wynajętym mieszkaniu – pokoje 2-obowe, mieszkanie wyposażone z lodówką, prysznicem, pralką i Internetem po wifi za 300 euro miesięcznie/os
  • przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • umowę do marca 2021
  • w przypadku braku opadów pracownicy dostaną pieniądze z ubezpieczenia lub będą delegowani do innych prac

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: odsniezanie GAPA 01/21

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 1285fd89836237b5