€ 9,50 euro brutto/h

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka Kolonia na myjni samochodowej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 lutego 2015 23:07

Myjnia samochodowa z Kolonii pilnie poszukuje pracowników bez znajomości języka niemieckiego. Niemcy praca od zaraz dla pracowników fizycznych przy sprzątaniu i myciu aut.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Kolonia

Zarobki: 9,50 euro brutto/h

Termin: praca od zaraz

Obowiązki:

  • Fizyczne prace na myjni samochodowej związane ze sprzątaniem i myciem samochodu na zewnątrz i wewnątrz.
  • Pracownik będzie zajmował się myciem felg, wycieraniem lusterek, polerowaniem, woskowaniem, sprzątaniem tapicerki, odkurzaniem.
  • Niezbędne będzie trzepanie i mycie dywaników.
  • Praca wymaga używania myjki ciśnieniowej, odkurzacza i różnego rodzaju detergentów do kosmetyki samochodowej.

Oczekiwania:

  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy przy myciu samochodów
  • bardzo dobra sprawność i wytrzymałość fizyczna
  • zaangażowanie, niezawodność
  • dyspozycyjność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane osoby z hobby związanym z motoryzacją

Oferujemy:

  • bardzo dobre stawki
  • możliwość pracy w godzinach dodatkowych
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach z możliwością korzystania z niemieckich świadczeń
  • pomoc na miejscu kierownika polskojęzycznego
  • zakwaterowanie w mieszkaniu niedaleko myjni na koszt pracownika, miesięcznie czynsz wynosi ok 260 euro
  • dodatkowe ubezpieczenie

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: PM/03/15

Dringend Europa – Arbeitsagentur

Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 40654e10e88b9f7c