€ 9,50 euro brutto/h + prowizje

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka na myjni Berlin 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2017 03:18

Pilnie zatrudnimy osoby do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech na myjni samochodowej. Oferta aktualna od zaraz z Berlina. Zatrudnienie bez znajomości języka dla 3 Polaków.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Miasto: Berlin, Niemcy
Wakaty: 3
Pensja: 9,50 euro brutto na godzinę oraz prowizja od umytego samochodu
Umowa: do końca września 2017

Obowiązki:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za mycie samochodów z zewnątrz oraz wycieranie i odkurzanie wewnątrz
  • konieczność dbania o powierzony samochód
  • pracownik ma do dyspozycji profesjonalne środki, myjki i odkurzacze

Oczekiwania:

  • dbanie o rzeczy należące do klientów
  • świetne zorganizowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • bardzo dobra kondycja fizyczna, zręczność i zwinność
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie
  • samodyscyplina
  • samodzielność, zdolność do logicznego myślenia i podejmowania decyzji
  • ostrożność

Zapewniamy:

  • pracę na czas określony, od zaraz do końca września 2017
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu za darmo

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem: myjnia-samochodowa/04/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-na-myjni-samochodowej-berlin/

ID ogłoszenia: 62558f34ac29edcd