€ 14/h brutto +mieszkanie

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka na myjni samochodowej Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2019 04:30

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz na myjni samochodowej dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie od września 2019 w Kolonii z darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w myjni samochodowej

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 14 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od września 2019

Wakaty: 2

Opis stanowiska pracy:

  • praca na myjni samochodowej, wyposażonej w nowoczesne sprzęty oraz dobrej jakości chemię
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie myciem a także sprzątaniem samochodów – mycie, woskowanie, polerowanie, pielęgnowanie plastików, pranie tapicerki, odkurzanie itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od września 2019
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia lub hobby w auto detailingu
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • aktualne zaświadczenie o niekaralność
  • zaangażowanie
  • sumienność
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze i częściowo polskim zespole
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pomoc we wdrożeniu się i zaaklimatyzowaniu
  • pracę 5 dni w tygodniu od 9:00 do 18:00 – w ten zakres godzin wpisana jest jedna przerwa
  • pracę od zaraz
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. fizycz/a3/09/19

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 5205d54728f2fe24

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.