€ 11 euro brutto/h + dodatki

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka wykładanie towaru Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do 5 stycznia 2016
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 października 2016 03:08

Propozycja tymczasowego zatrudnienia w Essen przy wykładaniu towaru na półki sklepowe. Fizyczna praca w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy
Termin: praca od zaraz do 5 stycznia 2017
Płaca: 11 euro brutto na godzinę oraz dodatek za pracę na zmianie nocnej w wysokości 1,5 euro brutto/h i dieta w wysokości 15 euro netto za każdy dzień roboczy

Opis stanowiska:

  • zatrudnienie w okresie wzmożonego przedświątecznego ruchu w handlu detalicznym
  • pracownik będzie odpowiedzialny za prace porządkowe na magazynie i na hali sklepu, wykładanie towaru, przygotowywanie promocji i ekspozycji, itp.
  • rozładunek dostaw na magazynie i aktualizowanie baz danych
  • kontrakt kończy się inwentaryzacją na magazynie sklepu

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka nie jest konieczna
  • dobra kondycja
  • punktualność, odpowiedzialność
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności

Zapewniamy:

  • zatrudnienie tymczasowe od zaraz do 5 stycznia 2017
  • tanie zamieszkanie zorganizowane w hotelu robotniczym w cenie 100 euro za miesiąc
  • darmowe przejazdy pomiędzy zakwaterowaniem a miejscem zatrudnienia
  • dla najlepszych pracowników możliwość stałego zatrudnienia od nowego roku 2017
  • legalną, niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „fizyczna-wykladanie-towaru/10/2016″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 7945803cc5ebae3e

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka wykładanie towaru Essen”

  1. Jestem ainteresowany chętne 4 osoby