€ ok. 100-130 euro za wyjazd

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech odśnieżanie bez języka Saarbrücken

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Saarbrücken
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 listopada 2015 02:51

Od zaraz zatrudnimy pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego do odśnieżania ulic, chodników i parkingów. Niemcy praca w Saarbrücken dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Saarbrücken, Niemcy

Zarobki: ok. 100-130 euro za wyjazd, jeżeli nie ma śniegu, pracownik i tak otrzymuje 50 euro przestojowego

Zadania:

  • Pracownik będzie zajmował się maszynowym lub ręcznym odśnieżaniem ulic, chodników, parkingów czy posesji. W przypadku większych opadów konieczny będzie załadunek śniegu na samochód do wywozu.

Oczekiwania:

  • mobilność
  • motywacja do podjęcia pracy fizycznej
  • wytrzymałość fizyczna oraz na pracę w niskiej temperaturze
  • zabranie ze sobą ciepłej odzieży oraz obuwia
  • wysoka sprawność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferta:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie tymczasowe bez możliwości pozostania po ukończeniu
  • zapewniony transport wewnętrzny
  • wsparcie zapewnione przez polskojęzycznego konsultanta
  • zorganizowane zamieszkanie w hotelu robotniczym za 250 euro miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pomocą poczty elektronicznej na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: odsniezanie/11/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-niemcy-odsniezanie-ulic-bez-jezyka-od-zaraz-saarbrucken/

ID ogłoszenia: 442564d077b9be2e

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech odśnieżanie bez języka Saarbrücken”

  1. Lukasz040785 na 19 listopada 2015 @ 11:51

    Dzien Dobry Mam na imie Lukasz, 30 lat. Wstepnie z bratem (Przemek 26 lat) bylibysmy zainteresowani tą pracą tylko mamy kilka pytań:
    – ile godzin dziennie pracuje się
    – czy jest w trakcie pracy jakas przerwa
    – na jaki okres ta praca.