€ do ustalenia

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu mieszkań Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 28 maja 2015 01:14

Od zaraz poszukujemy chętnych do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie. Zapewniony elastyczny tryb pracy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Praca na zlecenia. Sprzątanie domów i mieszkań prywatnych klientów.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompleksowe sprzątanie zgodnie z oczekiwaniami klienta.
  • Z reguły zadania są powtarzalne, należy wytrzeć kurze, poodkurzać, umyć podłogi, pościelić łóżka – raz na jakiś czas zmienić pościel, poprać i poprasować. Sprzątanie kuchni i łazienki z uwzględnieniem mycia sprzętów kuchennych.

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy przy sprzątaniu
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • samodzielność
  • elastyczny tryb pracy
  • atutem będzie posiadanie Gewerbeschein
  • poszukiwane osoby porząde, zorganizowane i pracowite

Oferujemy:

  • wysokie stawki godzinowe
  • wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu
  • ubezpieczenie
  • możliwość samodzielnie wybrania godzin pracy oraz miejsc (regionu) gdzie będzie się wykonywać prace

Drodzy kandydaci, pracodawca nie zapewnia zamieszkania!

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:
+4916097741320

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22m9ci/

ID ogłoszenia: 77655659d92d3917