€ 13,25-16,50/h+zakwaterowanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech 2020 przy sprzątaniu mieszkań Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 stycznia 2020 02:53

Propozycja zatrudnienia w Dortmundzie dla Polaków z podstawową znajomością języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie dla pracowników.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Dortmund, Niemcy

Stawka godzinowa: 13,25 do 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca przy sprzątaniu domów oraz mieszkań klientów prywatnych
  • są to typowe obowiązki dotyczące pracy sprzątaczki – mopowanie, wycieranie kurzy, ścielenie łóżek, mycie brodzika itp.

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy pod presją
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • pracowitość, odpowiedzialność, sumienność
  • przykładanie się do obowiązków
  • uczciwość
  • dyskrecja
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • zatrudnienie od zaraz w Niemczech
  • darmowe zakwaterowanie dla tych, którzy przepracują przynajmniej 150 godzin miesięcznie
  • niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne zarobki wypłacane zgodnie z umową
  • elastyczny grafik

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV, na adres poniższy:

  • z dopiskiem w tytule: „Sprzątanie domów i mieszkań w Dortmundzie”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 3205e1f6d8060a40

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech 2020 przy sprzątaniu mieszkań Dortmund”

  1. swietlanarudnicka72@gmail.com na 17 stycznia 2020 @ 22:41

    Witam. Para 40-47 zainteresowana od zaraz proszę o kontakt