€ 2400-2900/mc brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka dla par na magazynie hurtowni RTV Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 listopada 2022 00:40

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla pomocnika komisjonera w hurtowni sprzętu RTV. Zatrudnienie na magazynie w Bremen dla par bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem RTV

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Zarobki: 2400 do 2900 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • przyjmowanie dostaw
  • rozładunek towarów
  • wystawianie dokumentów
  • obsługiwanie sprzętów
  • zbieranie zamówień
  • pakowanie
  • dbanie o porządek
  • przeprowadzanie inwentaryzacji
  • współpraca z innymi działami oraz firmami
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • przykładność, zaangażowanie, dostępność od zaraz
  • zdolność do wydajnej pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją
  • energiczność
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • zdyscyplinowanie
  • zaangażowanie
  • chęć podjęcia długotrwałego zatrudnienia

Oferujemy:

  • opcja pobierania zaliczek
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na okres próbny
  • niemiecką umowę o pracę ze świadczeniami oraz ubezpieczeniem
  • pomoc na miejscu przy zaaklimatyzowaniu się i wdrożeniu w obowiązki
  • odpłatne zamieszkanie w pensjonacie pracowniczym za 450 euro miesięcznie od pary
  • przeszkolenie w pierwszych dniach

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na poniższy adres kontaktowy:

  • work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-niemcy-praca-dla-par-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-sprzetu-rtv-bremen/

ID ogłoszenia: 21263627b5d31355