€ 2200 +zakwaterowanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka dla par pakowanie kawy Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 czerwca 2021 02:11

Z bezpłatnym zakwaterowaniem zatrudnienie od zaraz w Berlinie przy pakowaniu kawy. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka na stanowisku pakowacza zestawów promocyjnych i prezentowych.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 2200 euro brutto miesięcznie

Termin: od lipca 2021

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zakres zadań:

  • obowiązkiem będzie wykonywanie pracy manualnej oraz powtarzalnej przy kompletowaniu oraz pakowaniu kawy w zestawy – prezentowe i promocyjne
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie przy linii
  • pracownik składa pudełka, uzupełnia, zamyka

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • odpowiedzialność, zdyscyplinowanie, solidność
  • zręczność
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • przykładanie się
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • świadczenia socjalne
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • bezpłatne lokum zorganizowane na miejscu
  • niemiecką umowę na okres próbny w wymiarze 3 miesięcy
  • dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia umowy

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Pakowanie kawy, Berlin LIPIEC_21

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 36060cef405ef22b