€ 9,49/h brutto + dieta

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka dla par przy pakowaniu mięsa Wietze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wietze
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 1 listopada 2018 03:25
  • Wygasa: 15 dni, 14 godzin

Zatrudnimy w fabryce z Wietze Polaków również bez znajomości języka na produkcji mięsnej. Oferta pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu wyrobów.

Stanowisko: Pakowacz mięsa

Miejsce zatrudnienia: Wietze, Niemcy

Pensja: 9,49 euro brutto na godzinę pracy plus dieta w wysokości 7,50 euro netto za każdy przepracowany dzień

Obowiązki:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie zajmował się pakowaniem produktów mięsnych
  • zadania wykonywane są głównie przy linii produkcyjnej
  • pracownik zajmuje się rozkładaniem żywności na palety, obsługą urządzeń produkcyjnych a także rozbiorem i filetowaniem drobiu

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość pracy z żywnością
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • prawo jazdy kat.B oraz własne auto

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy podpisanej bezpośrednio z pracodawcą
  • zamieszkanie
  • atrakcyjne zarobki
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech również dla par
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdy
  • pomoc przy tłumaczeniach dokumentów
  • stałe wsparcie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 165bd63c9bc0a01

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.