€ 9,23 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka komisjoner na magazynie spożywczym Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 5 czerwca 2017 01:30

Pilnie zatrudnimy osobę na stanowisko komisjonera w magazynie artykułów spożywczych. Niemcy praca w Kolonii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie spożywczym
Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy
Stawka godzinowa: 9,23 euro brutto na godzinę pracy
Start: od zaraz

Opis zadań:

  • praca na magazynie w dziale artykułów świeżych przy komisjonowaniu produktów
  • zadania polegać będą również na rozładunku i załadunku
  • zbieranie towaru z użyciem skanera ręcznego
  • sortowanie
  • prace porządkowe
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • rzetelność
  • świetna organizacja czasu pracy
  • doświadczenie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • praktyczna umiejętność obsługi skanera
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania swoim samochodem

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • dodatek do paliwa w wysokości 0,20 euro za kilometr przy przejeździe do i z pracy
  • zamieszkanie
  • dla chętnych opcja pracy w weekendy
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zatrudnienie na pełny etat
  • umowę o pracę na czas nieokreślony podpisaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • dostępne są dwie zmiany – dzienna oraz nocna przy czym nocna będzie płatna dodatkowo +25%

Aplikacja:
Prosimy wysyłać zgłoszenia poprzez poniżej dostępną stronę:

ID ogłoszenia: 16359343f8d6f3bb