€ do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na budowie remonty i wykończenia Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 22 lipca 2019 01:44

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Hamburgu dla pracowników budowlanych. Oferta pracy w Niemczech przy remontach i wykończeniach bez znajomości języka niemieckiego 2019.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w firmie budowlanej, która oferuje szeroki zakres prac przy wykończeniach i remontach
  • do zadań należeć będzie stawianie domów od podstaw, murowanie, tynkowanie, montaż ociepleń, zbrojenie, szalowanie
  • pracownik będzie także odpowiedzialny za układanie podłóg, malowanie, betonowanie, montaż płytek, paneli, drzwi, okien
  • ponadto praca przy zabudowie suchej,  prace hydrauliczne, układanie kostki brukowej, itp.

Oczekiwania:

  • pełna punktualność
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialność za powierzoną pracę i dbanie o sprzęt oraz narzędzia budowlane
  • umiejętność pracy przy zabudowie suchej
  • doświadczenie
  • umiejętność zachowywania czystości w miejscu pracy i kwaterze

Zapewniamy:

  • nocleg
  • darmowe przejazdy między miejscem pracy a zamieszkaniem
  • wysokie zarobki
  • terminowe wypłacanie pensji
  • pracę na dłużej

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt pod numerem:

  • 663 047 007

Dzwonić można w godzinach od 8:00 do 18:00

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-budowlany-sucha-zabudowa-hamburg,oferta,6925681

ID ogłoszenia: 365d3496fbcde2a