€ 1920 brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie RTV Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 grudnia 2017 04:18

Aktualnie hurtownia sprzętu RTV z Düsseldorf poszukuje chętnych także bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz na magazynie przy zbieraniu zamówień na 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 1920 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Umowa: na 6 miesięcy z opcją przedłużenia ale wyłącznie dla pracowników najlepszych

Zakres zadań:

  • głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie zbieranie zamówień na palety na potrzeby sklepów detalicznych
  • pracownik odpowiedzialny będzie za kompletowanie zestawów kina domowego, rzutników, zestawów stereofonicznych itp.

Oczekiwania:

  • świetna organizacja czasu pracy
  • dbanie o powierzone mienie
  • ostrożność
  • pracowitość
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • brak uzależnień
  • dużą zaletą będzie umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim na poziomie komunikatywnym
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • umowę na pół roku z opcją przedłużenia
  • zamieszkanie zapewnione w cenie 150 euro za miejsce w pokoju 2 osobowym lub 250 euro za pokój jednoosobowy
  • opieka koordynatora polskojęzycznego
  • tanie obiady
  • szkolenie i pomoc we wdrożeniu się

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „magazyn RTV/12/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 3105a23e1b5e3f62