€ 12,50 Euro/brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie w Mannheim dla komisjonerów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: ok.Mannheim
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 października 2020 02:41

Na magazynie EDEKA k. Mannheim do podjęcia atrakcyjna praca w Niemczech dla komisjonerów. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego dostępne od zaraz.

Komisjonerów- ok.Mannheim- bez znajomości niemeickiego
Firma Pośrednictwa Pracy za granicą Top Job 9403 szuka dla niemieckiego pracodawcy
Komisjonerów do magazynów Edeka
Miejsce Pracy: ok. Heddesheim
Data rozpoczecia: od od zaraz na czas nieokreslony
Pracodawca zatrudni tylko Panów ze względu na charakter pracy

CO OFERUJE PRACODAWCA
Niemiecką umowę o pracę
Wynagrodzenie 12,50 Euro brutto/godzina + premia za produktywność
Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
Zakwaterowanie organizuje pracodawca – płatne 200 Euro/miesiąc- są to wynajęte mieszkania- pokoje jedno lub dwu-osobowe
Pomoc w załatwieniu formalności

WYMAGANIA DOTYCZĄCE KANDYDATÓW
Dobra kondycja fizyczna
Doświadczenie przy komisjonowaniu przy pomocy wózka elektrycznego
Uprawnienia na wózki widłowe atutem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Komisjonowanie produktów suchych (bez mrożonek, owoców i warzyw- nie ma chłodni) za pomocą elektrycznego wózka- wymagane doświadczenie

Norma zamówień na godzinę to między 160-180 (w zależności od działu)

topjob@onet.pl

ID ogłoszenia: 4385f89e5aa352cf

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie w Mannheim dla komisjonerów”

  1. Dzień dobry jestem zainteresowany tą ofertą pracy .obecnie pracuję na magazynach OBI ale kończy mi się umowa.mój e-mail to blubollla@gmail.com.pozdrawiam

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.