€ 12,49/h +dodatki +zakwaterowanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie z art. dla zwierząt Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2019 05:12

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie hurtowni z art. dla zwierząt. Zatrudnienie w Lipsku dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejscowość: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,49 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • przyjmowanie dostaw na magazyn – rozładunek, rozlokowanie produktów, pilnowanie dokumentacji
  • kompletowanie zamówień zgodnie z listą
  • pakowanie towarów i zabezpieczanie
  • wprowadzanie danych do systemu
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • odpowiedzialność, sumienność, wytrzymałość
  • atrakcyjne zarobki
  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy
  • umiejętność liczenia w pamięci
  • samodzielność
  • zdolność do pracy w zespole i umiejętność rozwiązywania konfliktów
  • świetne zorganizowanie
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem – ale nie wykluczamy osób nieposiadających praktyki zawodowej ale chcących się uczyć i pracować

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość podnoszenia umiejętności a w przyszłości nawet awansu
  • lepiej płatną pracę w godzinach nocnych
  • pakiet motywacyjny
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w cenie ok 100 do 150 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazynzoologiczny/04/19

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 8385ca0b4ee4d9bb

3 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie z art. dla zwierząt Lipsk”

  1. Interesuje mnie praca przy produkcji karmy dla zwierząt , podaje swój tel. +48666626313. pozdrawiam Alina Goszczycka

  2. Interesuje mnie praca przy produkcji karmy dla zwierząt. Mój nr tel 690534010. Pozdrawiam Sylwia

  3. jarek1995g na 6 maja 2019 @ 23:17

    Dobry wieczór. Ja i moja narzeczona jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 731-368-896 lub 537-058-238