€ 12,50 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie z obuwiem Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2017 03:15

Oferujemy zatrudnienie dla osób bez znajomości języka na magazynie hurtowni obuwia sportowego z Berlina. Ogłoszenie pracy w Niemczech aktualne od zaraz dla 2 Polaków przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Liczba wakatów: 2

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca polegać będzie na zbieraniu towarów a także przygotowywaniu ich do wysyłki poprzez zabezpieczenie, zapakowanie, naklejenie etykiety adresowej
  • samodzielne wprowadzanie danych dotyczących wysyłek do systemu
  • dbanie o porządek

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • niezawodność, sumienność, rzetelność
  • samodzielność oraz zdolność do pracy w zespole
  • zmotywowanie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • w cenie 200 euro miesięcznie pracodawca zapewnia zamieszkanie
  • darmowe przejazdy do pracy
  • niemiecką umowę o pracę – pierwsza umowa na 3 miesiące próbne, potem na stałe
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres podany poniżej:

  • Stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w nagłówku: „Magazyn z obuwiem sportowym – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-obuwiem-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 7085980d96658169

4 Odpowiedzi na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie z obuwiem Berlin”

  1. Bastek1991 na 3 sierpnia 2017 @ 05:42

    Jestem zainteresowany oferta pracy moge byc w pn w berlinie

  2. anetaania21 na 3 sierpnia 2017 @ 14:56

    Proszę o kontakt +48519801356

  3. mmarendowski13 na 3 sierpnia 2017 @ 18:44

    Wtitam jestem zainteresowany pw/w pracą

  4. jestem zainteresowany jest nas dwoch prosze o kontakt +48503489166