€ 10,88/h+dieta, zakwaterowanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji ciastek fabryka Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 29 września 2022 01:09

Poszukujemy osób również bez znajomości języka na produkcję ciastek w fabryce z Erfurtu. Oferta pracy w Niemczech od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji ciastek

Miejsce zatrudnienia: Erfurt, Niemcy

Pensja: 10,88 euro brutto na godzinę pracy + 25% dodatku za pracę na zmianie nocnej, +50% za pracę w niedziele, stawka podstawowa wzrasta od października do 12,43 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 50

Zakres zadań:

  • praca na produkcji ciastek, pieczywa, bagietek, bułek i wafli
  • do zadań należeć będzie pakowanie, etykietowanie, proste prace przy taśmie oraz obsługa urządzeń

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • możliwość pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • stałe wsparcie koordynatora ze strony agencji pośrednictwa
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych w celu podjęcia legalnej pracy
  • opcja wypracowania nadgodzin
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdu
  • pracę również dla par
  • miejsce zamieszkania
  • bardzo dobre zarobki wypłacane terminowo
  • świadczenia socjalne
  • zatrudnienie na podstawie umowy z niemieckim pracodawcą

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem źródła.

Krótki link do aplikacji: bit.ly/ciastka-erfurt

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/318172/0/

ID ogłoszenia: 59063301c3a3148e