€ 1200-1400/mc netto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji napojów Stuttgart 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 21 maja 2021 22:54

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji napojów procentowych. Zatrudnienie 2021 w fabryce ze Stuttgartu dla chętnych bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Pensja: od 1200 do 1400 euro netto miesięcznie po wszystkich potrąceniach i opłacie zamieszkania, stawka podstawowa godzinowa wynosi 10,45 euro brutto, podwyżka po 9 miesiącach do 10,69 euro brutto

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa i powtarzalna praca w fabryce na produkcji napojów procentowych
  • do zadań osoby zatrudnionej należy układanie oraz pakowanie produktów, przeprowadzanie kontroli jakości, kontrola praca linii produkcyjnej i inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będą zgłoszenia od pań oraz par z własnym autem
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – np. u jednej osoby na parę
  • dodatkowym autem jest doświadczenie w pracy na produkcji
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • wysoka precyzja pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej na czas określony
  • tygodniowo zapewnione 40 do 50 godzin pracy
  • przejrzyste warunki zatrudnienia, druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, podatek do niemieckiego urzędu
  • opcja uzyskania dodatkowych świadczeń socjalnych
  • wsparcie przy rozliczeniu rocznym niemieckiego podatku i otrzymania zwrotu
  • system zmianowy
  • możliwość pracy w weekendy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • za pracę w godzinach nadliczbowych i na noce +25%, w niedzielę +50%. 100% płatne dni świąteczne wolne od pracy
  • premia na święta i wakacje

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bityl.pl/SOxeE

ID ogłoszenia: 420609fb6aeabf89