€ 11,30 euro brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka pakowanie ciastek 2018 Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 lipca 2017 03:37

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek w fabryce z Frankfurtu nad Menem. Zatrudnienie 2018 aktualne od zaraz dla 3 osób.

Stanowisko: Pakowacz ciastek
Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy
Wynagrodzenie: 11,30 euro brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz
Liczba miejsc: 3

Obowiązki:

  • praca prosta, polegać będzie na układaniu ciastek po 8 lub 12 sztuk i wkładaniu do maszyny foliującej
  • zadania wykonuje się zgodnie z zasadami BHP do pracy z żywnością – w specjalnym uniformie, czepku, maseczce, obuwiu i rękawiczkach

Oczekiwania:

  • pracowitość energiczność, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak uzależnień
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • znajomość zasad BHP do pracy z żywnością i stosowanie się do nich
  • rzetelne wywiązywanie się z zadań
  • brak problemów ze zdrowiem

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu pracownik pokrywa połowę kosztów w wysokości 150 euro miesięcznie + media,
  • 3 miesięczny okres próbny
  • dla pracowników najrzetelniejszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • dodatki i premie do wynagrodzenia podstawowego

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Niemcy praca przy pakowaniu ciastek-Frankfurt, imię i nazwisko”, należy przesłać mailowo, z załączeniem CV na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-pakowanie-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 749595d5a6d79754