€ 10 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie ciastek 2017 Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Karlsruhe
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 marca 2017 22:18

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech jako pakowacz. Oferta 2017 aktualna od zaraz dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie w Karlsruhe przy pakowaniu ciastek.

Stanowisko: Pakowacz ciastek
Miasto: Karlsruhe, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Zarobki: 10 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości ciastek i odrzucanie tych sztuk, które nie spełniają wymogów jakościowych
  • układanie ciastek w określonej liczbie i wkładanie do maszyny produkcyjnej

Oczekiwania:

  • przykładanie się do zadań
  • szybkość, zwinność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zorganizowanie, pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zgodniej z niemeckimi standardami
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 150 euro miesięcznie plus media
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatek w wysokości 1,50 euro do każdej godziny za pracę na zmianie nocnej
  • ubezpieczenie pracownicze
  • opłacone składki i możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • einfachlosungen@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie ciastek od zaraz, imię i nazwisko, Karlsruhe”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-ciastek-od-zaraz-karlsruhe/

ID ogłoszenia: 80758d17f733541e

3 Odpowiedzi na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie ciastek 2017 Karlsruhe”

  1. Mariusz8760 na 23 marca 2017 @ 22:43

    Jestem zainteresowany podjeciem pracy prosze o kontakt 574 699 899 . Pozdrawiam Mariusz

  2. Patryk111 na 24 marca 2017 @ 18:01

    Witam.

    Jestem zainteresowany proszę o kontakt Sidorek111@wp.pl
    733-210-499

  3. Witam jesteśmy zainteresowani z partnerem Państwa ofertą pracy posiadamy doświadczenie przy pracy na produkcji -akord .Na wyjazd jesteśmy gotowi od zaraz bardzo proszę o kontakt tel 574308784lub e-mail:baska_sw@o2.pl Dziękujemy