€ 10,84/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie galanterii skórzanej Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wolfsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2018 05:09

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz na stanowisku pakowacza. Oferta z Wolfsburga bez znajomości języka przy pakowaniu galanterii skórzanej – portfeli, pasków, teczek itp.

Stanowisko: Pakowacz

Wakaty: 2

Miejsce pracy: Wolfsburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: 10,84 euro brutto

Zakres obowiązków:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie dokładnej kontroli jakości produktów skórzanych i ich pakowanie
  • konieczne jest sprawdzanie jakości i w przypadkach stwierdzenia wad zdjęcie z linii, oznaczenie i cofnięcie towaru niespełniającego wymogów

Wymagania:

  • duża dokładność, spostrzegawczość
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • w razie potrzeby pracodawca może pomóć w zorganizowaniu zakwaterowania
  • wdrożenie w obowiązki
  • opcja rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 150 euro miesięcznie – reszta pokrywana jest przez pracodawcę

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać w formie wiadomości e-mail z CV na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: Pakowacz galanterii skórzanej 04/18

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-do-pracy-w-niemczech-od-zaraz-wolfsburg-pakowanie-galanterii-skorzanej/

ID ogłoszenia: 3335ace731a56cc3

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.