€ 12,95/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka produkcja części samochodowych Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 listopada 2019 04:57

Oferta pracy w Niemczech na produkcji części samochodowych dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 w fabryce z Bonn od zaraz. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji części samochodowych

Lokalizacja: Bonn, Karlsruhe, Düsseldorf, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 12,95 euro brutto na godzinę pracy + dodatki, od 8 miesiąca podwyżka do 14,95 euro brutto na godzinę co daje około 250 euro do pensji miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym elementów metalowych oraz z tworzyw sztucznych dla branży samochodowej
  • pracownik będzie zajmował się obróbką elementów oraz kontrolą jakości
  • pakowanie
  • inne nieskomplikowane zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • wysoka sprawność fizyczna
  • prawo jazdy kat.B i własne auto
  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest od jednej osoby w zespole
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemiecko-polskiej umowy na pełny etat z dodatkowym ubezpieczeniem, kartą EKUZ i drukiem A1
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej współpracy
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • +25% dodatki za nadgodziny i zmianę nocną
  • premię wakacyjną i świąteczne
  • zorganizowane zakwaterowanie odpłatne niedaleko miejsca [racy

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez stronę:

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/283744/0/

ID ogłoszenia: 4095dc85babd77b1

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka produkcja części samochodowych Bonn”

  1. Witam, para z doswiadczeniem na produkcji +48534160127