€ 10/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu kosmetyków Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 1 lipca 2019 05:01

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla pakowaczy bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków. Oferta aktualnej pracy w Niemczech 2019 na magazynie z Berlina.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 10 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie z żywnością – produktami suchymi oraz kosmetykami
  • obowiązkiem pracownika będzie zbieranie i pakowanie artykułów
  • do zadań należy kontrola jakości oraz wykonywanie innych prac zlecanych na bieżąco

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność, sumienność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
  • punktualność
  • zaangażowanie
  • mile widziane zgłoszenia od par/grup mobilnych

Zapewniamy:

  • pracę na pełny etat
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na czas określony
  • atrakcyjną stawkę godzinową plus dodatki
  • po 9 miesiącach możliwość otrzymania podwyżki wynagrodzenia lub opcja przejścia na niemiecki kontrakt bezpośrednio u pracodawcy
  • przeszkolenie zorganizowane w języku polskim
  • pomoc przy rozliczeniach podstawowych
  • opcja brania udziału w kursach doszkalających za darmo
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach – 2 osobowe pokoje, dostęp do internetu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o kontakt poprzez źródło.

Krótki linki do aplikacji: http://bit.do/pakowacz-kosmetyki

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/279621/0

ID ogłoszenia: 6945d19061413ad5

5 komentarzy na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu kosmetyków Berlin”

  1. lolaola12 na 2 lipca 2019 @ 12:41

    Wysłałam cv

  2. klaudia104210081 na 3 lipca 2019 @ 08:06

    Proszę o kontakt 731767244

  3. Mareczek777 na 4 lipca 2019 @ 09:07

    Para zainteresowana ofertą pracy,proszę o kontakt tel. 0048726079447

  4. magdapirchala96@interia.pl na 5 lipca 2019 @ 10:23

    proszę o kontakt 517599033 lub 796241555

  5. Agnieszka machon na 9 lipca 2019 @ 16:24

    Zainteresowana numer telefonu +491631301353