€ 1500-1600 netto + zakwaterowanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu leków Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 listopada 2018 06:19

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu leków. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w firmie dystrybucyjnej z Hamburga. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnia pracodawca.

Stanowisko: Pakowacz leków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 1500 do 1600 euro netto miesięcznie

Miasto: Hamburg, Niemcy

Zakres zadań:

  • nieskomplikowana praca polegająca na pakowaniu leków
  • obowiązkiem pracownika będzie składanie pudełek, wkładanie do środka blistra lub słoiczka z produktem, ulotki, zamykanie, etykietowanie a następnie umieszczanie w opakowania zbiorcze

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • uczciwość, sumienność

Oferujemy:

  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • umowę na okres 6 miesięcy
  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • samodzielne stanowisko
  • wsparcie przy formalnościach i pomoc przy tłumaczeniach i przygotowywaniu dokumentów

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o aplikowanie na adres poniższy:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w tytule: „Pakowanie leków od listopada 2018, Hamburg”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-lekow-hamburg/

ID ogłoszenia: 3755be354f811bb9

10 komentarzy na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu leków Hamburg”

  1. Witam. Jestem zainteresowany ofertą. Wysłałem do Państwa zgłoszenie z maila danielkal0210@gmail.com Pozdrawiam

  2. jagoda1991 na 8 listopada 2018 @ 11:36

    Witam. Jestesmy z bratem zainteresowani państwa ofertą pracy. Jestesmy dyspozycyjni od zaraz. Nr kontaktowy 782-221-215. Pozdrawiam

  3. karolka130@op.pl na 8 listopada 2018 @ 12:11

    prosze o kontakt 730533624

  4. Jestem zainteresowany tą pracą.
    Mój numer telefonu: +48 509389585.
    Pozdrawiam,
    Adam Cichocki.

  5. Witam, wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy, proszę o kontakt 608 130 688.
    Pozdrawiam Adam.

  6. Witam. Jesteśmy zainteresowani ofertą ( para). Proszę o kontakt e-mail dominika.harla@interia.pl

  7. Witam. Mam pytanie odnośnie ogłoszenia.Czy jest mozliwość rozpoczęcia pracy z początkiem stycznia dla 4 osob na dłuższy okres czasu?Dziękuje za odpowiedz.Pozdrawiam

  8. jestem wraz z koleżanką zainteresowana ta ofertą , proszę o kontakt +48 507846157

  9. Switlana Marczuk na 6 grudnia 2018 @ 16:16

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy na pakowanie leków .proszę o kontakt sw999@tlen.pl.Pozdrawiam

  10. Monika1111 na 16 grudnia 2018 @ 22:19

    witam wraz z chłopakiem jestem zainteresowana pracą opisana powyżej osiadamy własny samochód możemy rozpocząć pracą od zaraz proszę o kontakt telefoniczny na numer +48783173752 dziękuje

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.