€ 8,50 euro brutto /h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka sprzątanie biur Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 22 lutego 2015 23:56

Poszukujemy pracowników fizycznych do sprzątania biur w Hamburgu. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego jako sprzątaczka – sprzątacz.

Stanowisko: Sprzątaczka

Lokalizacja: Hamburg

Zarobki: 8,50 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Pracownik będzie przydzielony do sprzątania biur w Dortmundzie.
  • Zadania wykonuje się w zespołach 2-3 osobowych. Pracownicy samodzielnie rozdzielają się i każda osoba sprząta inny poziom.
  • Prace polegać będą na przygotowanie powierzchni na kolejny dzień prac – tak jak. odkurzenie, umycie podłogi, luster, windy, przygotowanie sal konferencyjnych oraz sprzątanie pomieszczeń socjalnych.

Wymagania:

  • możliwość wykonywania zadań w godzinach wieczornych (od godziny 16 do 22)
  • wsparcie przy szukaniu mieszkania do wynajęcia
  • pomoc polskojęzycznego managera
  • na miejscu wskazana osoba pomoże w kwestiach urzędowych
  • na początek pracownik otrzyma umowę na czas określony – osoby które się sprawdzą zostaną zatrudnione na umowie o pracę na czas nieokreślony

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości zawierającej Cv na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Sprzątanie biur, Hamburg.

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-biura-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 97254ea458c6f591

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka sprzątanie biur Hamburg”

  1. Witam serdecznie jestem osobą zainteresowaną ogłoszeniem jestem osoba sumienna pracowita energiczna o to mój kontakt 605-961-481