€ 12,00 brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka zbiory truskawek stołowych, Düsseldorf 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 maja 2023 00:24

Na terenie Düsseldorf od zaraz aktualna oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek stołowych. Ogłoszenie 2023 bez znajomości języka niemieckiego dla dwóch pań.

Opis stanowiska

Praca w firmie niemieckiej głównie przy zbiorach truskawek stołowych (truskawki rosną w tzw. rynnach na wysokości ok.1,40 m od podłoża). Pracodawca może zlecić również inne prace tj.: sadzenie, przesadzanie, sortowanie, obrywanie zbędnych kwiatów, przycinanie pędów, ogólną pielęgnację itp. Pracownik ma obowiązek wykonywania również wszystkich innych prac zleconych przez pracodawcę. Praca będzie wykonywana w szklarniach/tunelach czy hali jak również w razie zapotrzebowania na zewnątrz. Pracodawca oczekuje odpowiedniego tempa pracy, umiejętności pracy w grupie, zaangażowania w wykonywane obowiązki, samodzielności w działaniu, wykonywania poleceń bezpośredniego przełożonego (brygadzisty) oraz realizacji całego kontraktu.

Na chwilę obecną stanowiska pracy dla dwóch Pań.

Wyjazd do pracy w pełni zorganizowany w ramach Assistance – 710 zł (organizacja transportu do Niemiec, ubezpieczenie, indywidualny opiekun). Istnieje możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Długość kontraktu: 2 miesiące

Termin wyjazdu: 30 maja (piątek lub wtorek)

Miejsce pracy: Düsseldorf – Niemcy

Wymagania stanowiska
– zręczność manualna
– dyspozycyjność na oferowany okres zatrudnienia (2 miesiące)
– duża motywacja do pracy
– mile widziane doświadczenie w tego typu pracy lub w pracach rolniczych
– dobry stan zdrowia, gotowość do podjęcia wymagającej pracy fizycznej
– należy zabrać ze sobą ubranie i obuwie robocze

Oferujemy
– długość kontraktu: 2 miesiące, niemiecka umowa
– pracę w systemie godzinowym – 12 EUR brutto
– 50-60 godzin pracy w tygodniu w zależności od zapotrzebowania, praca 6 dni w tygodniu
– wynagrodzenie wypłacane miesięcznie przelewem na konto walutowe pracownika
– zakwaterowanie w mieszkaniach pracowniczych, pokoje 2-3 osobowe: łazienka (prysznic, WC, pralka, suszarka do ubrań) oraz w pełni wyposażona, wspólna kuchnia, koszt- 5,65 Euro/doba za osobę
– nie pobieramy opłat za rekrutację ani prowizji z Twojego wynagrodzenia
– dodatkowych informacji udzielamy pod numerem 134463295 (poniedziałek-piątek 8:00-16:00)

Aplikacja możliwa przez stronę:

źródło: www.bispolhr.com/pl/oferty/praca-przy-truskawkach-stolowych_850334

ID ogłoszenia: 883647320a3c21c3