€ od 1400 euro brutto miesięcznie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Essen pakowanie ciastek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 października 2015 00:37

Producent ciastek z Essen zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech przy pakowaniu, kontroli jakości wyrobów i obsłudze maszyn produkcyjnych.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Wynagrodzenie: miesięcznie ok. 1400 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Praca manualna polegająca na układaniu ciastek w stosach po 9 lub 12 sztuk.
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za sortowanie ciastek i odkładnie tych sztuk które nie spełniają norm jakościowych.

Oczekiwania:

  • zdolność do utrzymywania czystości na stanowisku
  • przestrzeganie zasad BHP
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dobre zdrowie
  • sprawność, zręczność
  • szybkie tempo pracy
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • pracę na niemieckiej umowie o pracę
  • zatrudnienie od zaraz
  • zorganizowane szkolenie wprowadzające przeprowadzone w języku polskim
  • wsparcie w dopełnieniu formalności na miejscu i zaaklimatyzowaniu się
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji

Aplikacja:
Prosimy o kontakt mailowy na adres:

  • ganztagsberuf@eclipso.de z dopiskiem: 24/10/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-dla-polakow-przy-pakowaniu-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-essen/

ID ogłoszenia: 256560bcd9c514bc

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Essen pakowanie ciastek”

  1. anita127776 na 9 sierpnia 2016 @ 18:10

    Dzień dobry jestem zainteresowany pracą ale obecnie pracuje w niemczech do pażdziernika i mam pytanie czy jest mozliwość zatrudnienia w listopadzie zależy mi bardzo bo mam rodzine na utrzymaniu oraz jeszcze syna niepełnosprawnego prosze o odpowiedz anita7776@interia.pl