€ 9,23 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka jako pracownik pralni Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 marca 2017 02:14

Pralnia przemysłowa z Erfurtu oferuje możliwość zatrudnienia od zaraz. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy obsłudze maszyn, składaniu, wywieszaniu.

Stanowisko: Pracownik pralni
Nr ref.: PPP/BC/N
Dostępne lokalizacje: Erfurt, Berlin, Frankfurt nad Menem, Hannover, Hamburg, Dortmund, Stuttgart
Zarobki: 9,23 euro brutto na godzinę w przeliczeniu daje to ok. 900-1100 euro netto do ręki już po odliczeniu kosztu zamieszkania
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie odbywa się w nowoczesnej pralni
  • pracownik będzie zajmował się obsługą maszyn piorących
  • obowiązkiem będzie sortowanie, składanie i wywieszanie rzeczy
  • inne zadania pomocnicze

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym lub komunikatywnym
  • zdolność do pracy w grupie
  • dokładność
  • zaangażowanie
  • dużą zaletą będzie aplikacja od osób mogących przyjechać swoim samochodem
  • dużym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy w pralni

Zapewniamy:

  • ok. 40 godzin pracy na tydzień
  • zatrudnienie na podstawie umowy z następującymi dokumentami – kartą EKUZ, drukiem A1 oraz dodatkowym ubezpieczeniem zdrowotnym
  • legalną umowę o pracę
  • pracę w nowoczesnej pralni przemysłowej
  • pomoc niemieckiego koordynatora
  • bardzo dobre zarobki
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • system 2 zmianowy
  • dobre dodatki – za pracę w godzinach nocnych i na nadgodziny obowiązuje dodatek +25%

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 33058c088edca795

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.