€ 12 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka sprzątanie autobusów i tramwajów Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 października 2016 01:24

Szukamy 6 osób do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz do sprzątania autobusów i tramwajów w zajezdni z Monachium. Oferta dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Liczba wakatów: 6
Miasto: Monachium, Niemcy
Zarobki: 12 euro brutto na godzinę
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • poszukiwana osoba będzie zajmować się sprzątaniem autobusów i tramwajów na zmianie nocnej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za odkurzanie wnętrz oraz mycie szyb i dezynfekowanie poręczy
  • praca wymaga również wynoszenia odpadów i wietrzenia pojazdów
  • czasem zadaniem będzie pranie siedzeń i raportowanie o rzeczach do naprawy

Wymagania:

  • umiejętność pracy zespołowej
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • odpowiedzialne podejście do pracy
  • wyrabianie się w powierzonym czasie
  • optymizm
  • duża wytrzymałość
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu w cenie 150 euro miesięcznie
  • umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • początkowo pracę na czas określony, dla osób które się sprawdzą możliwość podjęcia stałej pracy
  • pracę na nocnej zmianie

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sprzątanie-w-zajezdni10/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 16157f14793abc5a

4 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka sprzątanie autobusów i tramwajów Monachium”

  1. Joanna Przybylok na 4 października 2016 @ 09:45

    Jestem zainteresowana pracą – sprzątanie w zajezdni mój telefon 500017730
    Dziękuję i pozdrawiam – Joasia.

  2. Witam! Jestem zainteresowany pracą, – sprzatnie w zajezdni. jest ze mną jeszcze 2 znajomych . Mój telefon 667799785 .z Kacper

  3. Witam jestem zainteresowany pracą- sprzątanie w zajezdni 10/16 mój telefon 606412786 i adres email : markboys@onet.pl
    Dziękuję i pozdrawiam- MAREK

  4. Witam jestem zainteresowany praca. Kolega jak i ja z doświadczeniem. Praca przy myciu marketów w Niemczech Austrii Holandii Francji. Mój numer Tel. 004915175963802. Pozdrawiam