€ 9,30/h +zakwaterowanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na budowie Freiberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Freiberg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 września 2019 04:09

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy wykończeniach wnętrz. Oferta z Freiberg bez znajomości języka dla pracowników budowlanych z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Freiberg, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,30 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • są to typowe prace remontowe i wykończeniowe, polegające np. na montażu sufitów podwieszanych, malowaniu, tapetowaniu
  • dodatkowo do zadań należeć będzie układanie płytek, kładzenie gładzi itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • doświadczenie w pracy przy remontach i wykończeniach
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziane własne auto
  • zaangażowanie, solidność
  • duża elastyczność
  • gotowość do podróży służbowych
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego będzie mile widziana

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zakwaterowanie zorganizowane za darmo
  • różnorodne zadania
  • przyjazne warunki
  • zgrany zespół i również licznych współpracowników z Polski
  • uczciwe wynagrodzenie

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie zgłoszenia z załączeniem CV, kwalifikacji oraz listu motywacyjnego poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-budowlany-freiberg,oferta,7062920

ID ogłoszenia: 6805d6bedc898319

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.