€ 13,50/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie art. dla zwierząt Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 listopada 2022 01:27

Propozycja zatrudnienia od zaraz na magazynie hurtowni art. dla zwierząt z Lipska. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia dla komisjonerów.

Stanowisko: Pracownik magazynu zoologicznego

Miasto: Lipsk, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w hurtowni na magazynie artykułów zoologicznych – karmy, posłań, zabawek, smyczy, akcesoriów itp.
  • obowiązkiem pracownika będzie kompletowanie zamówień, pilnowanie ładu, implementowanie danych do systemu komputerowego, obsługiwanie sprzętów, współpracowanie z innymi działami, przyjmowanie i rozładunek dostaw itp.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • samodyscyplina

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę
  • wsparcie przy zmianie miejsca zamieszkania
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z możliwością podjęcia stałej umowy dla najlepszych
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem „Hurtownia zoologiczna Lipsk, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-zoologicznym-lipsk/

ID ogłoszenia: 892637e224681469