€ 10,64 - 14,58 brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji Bawaria 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2019 05:06

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech na produkcji przy przygotowywaniu materiałów. Od zaraz oferta 2019 z Bawarii dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Bawaria

Wynagrodzenie: 10,64 brutto – 14,58 brutto w zależności od doświadczenia oraz znajomości języka

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • stojąca praca, polegająca na przygotowywaniu materiałów do obróbki
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolę jakości produktów, oraz układanie produktu na palecie
  • zadania wykonuje się przy taśmie produkcyjnej w systemie zmianowym

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • możliwość pracy od poniedziałku do piątku a także niektóre soboty
  • gotowość do wykonywania pracy o charakterze fizyczny
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej A2
  • pełna samodzielność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowa w wymiarze 37,5 godzin w tygodniu
  • wysokie wynagrodzenie w wysokości od 10,64 do 14,58 euro brutto na godzinę
  • zapewniony dodatek do zakwaterowania w wysokości od 1 -2  euro za każdy dzień roboczy – miesięcznie zamieszkanie to koszt ok. 50-100 euro przy pełnej obecności )
  • pracodawca zwraca za przejazd do Niemiec po minimum 100 godzinach przepracowanych
  • do 50 euro zwrot za przejazdy codzienne do pracy
  • pensja płatna do ostatniego dnia następnego miesiąca
  • po 14 dniach pracy możliwość podjęcia zaliczki w wysokości 70 euro

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o telefon, pod numerem:

+48 665 777 031

źródło: https://manuvia.pl/oferta/pracownik-produkcji-w-niemczech-bez-doswiadczenia/

ID ogłoszenia: 3705ca51e6511ac7