€ 1950 euro /mc brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji lodów Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do końca czerwca 2019
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 marca 2019 05:48

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Hanoweru na produkcji lodów dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech od marca 2019. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji lodów

Termin: praca od marca 2019

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Pensja: 1950 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 3 – REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Opis stanowiska pracy:

  • praca w zakładzie spożywczym produkującym lody, desery mrożone i dania mrożone
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie samodzielne przygotowywanie składników, obsługa maszyn, dbanie o wysoką jakość
  • pracownik będzie odpowiedzialny za mycie maszyn, odkażanie i dbanie o bezwzględny porządek

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz do końca czerwca 2019
  • sumienne podejście do powierzonych obowiązków
  • sumienność, solidność, elastyczność
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora Polaka na miejscu
  • wdrożenie w obowiązki
  • uniform służbowy
  • dofinansowanie do posiłków w barze pracowniczym
  • ubezpieczenie
  • pracę tymczasową
  • legalną umowę o pracę
  • na miejscu pracodawca organizuje zakwaterowanie w cenie 250 euro od osoby lub 300 euro od pary

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca na produkcji lodów, Hanower 2019”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 7285c856c2dbdde5

5 komentarzy na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji lodów Hanower”

  1. monika27 na 11 marca 2019 @ 06:48

    szkoda że tak krótko

  2. monika27 na 17 marca 2019 @ 10:03

    witam czy umowę można przedłużyć czy na krótki okres bardzo proszę o kontakt nie wiem czemu że nie ma podanego numeru tel. łatwiej by był kontakt

  3. Kamil9777 na 19 marca 2019 @ 13:21

    Wraz z 2 osobami jestem zaiteresowany od początku Kwietnia jesli była by taka możliwość kontakt Kamiltokarskihg97@gmail.com

  4. Proszę o kontakt dwie osoby 660335512 lub arturo98@interia.eu

  5. Aleksandra0 na 16 kwietnia 2019 @ 08:04

    Witam proszę o kontakt , jesteśmy dostępni od dzisiaj ( para)
    +48 797 769 950