€ 9,50/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji sałatek Schwalmtal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schwalmtal
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 15 stycznia 2018 04:35

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz na produkcji sałatek owocowych i warzywnych. Zatrudnienie 2018 w Schwalmtal bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Schwalmtal, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w zakładzie na produkcji sałatek warzywnych oraz owocowych
  • do zadań należeć będzie manualne oraz maszynowe obieranie i krojenie składników, przeprowadzanie kontroli jakości a także dbanie o porządek na stanowisku

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • doświadczenie w pracy na produkcji – preferowane w branży spożywczej
  • możliwość podjęcia szkolenia w niemieckim sanepidzie za około 25 euro
  • chęć do cyklicznych wyjazdów za granicę
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • zamieszkanie
  • bardzo dobre zarobki wypłacane zawsze terminowo
  • opieka koordynatora na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości e-mail z CV na adres podany poniżej:

  • rekrutacja@contrain.pl

źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/schwalmtal-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-salatek-owocowych-i-warzywnych/

ID ogłoszenia: 5945a5bcd187ef2d