€ do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji spożywczej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 01:26

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia dla Polaków bez znajomości języka w fabryce. Od zaraz zatrudnimy osoby na produkcję artykułów spożywczych przy taśmociągu.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie spożywczym
Miejsce: Niemcy
Pensja: do ustalenia

Zadania:

  • wsparcie zadań w zakładzie zajmującym się produkcją żywności
  • pracownik będzie wykonywał zadania przy taśmie, polegające na kontroli jakości, ważeniu i pakowaniu
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • chęć podjęcia długoterminowego zatrudnienia
  • wysoka kondycja fizyczna
  • zdolność do pracy w grupie
  • bezkonfliktowość
  • atutem będzie gotowość do przyjechania do Niemiec własnym autem

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • satysfakcjonujące zarobki
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • możliwość zatrudnienia istnieje także dla par
  • zamieszkanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • +48 32 712 39 90

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-produkcji-3778175.html

ID ogłoszenia: 35159597b9114873