€ 3000-4000 euro/mc brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka jako tester leków Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 lub 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 maja 2016 03:56

Ośrodek badań medycznych z Monachium poszukuje zdrowych osób do testowania leków. Aktualna oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka od czerwca 2016 z zakwaterowaniem i wyżywieniem bezpłatnym.

Stanowisko: Tester leków

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie miesięczne: 3000-4000 euro miesięcznie brutto

Liczba wakatów: 30

Rozpoczęcie: od czerwca 2016

Opis stanowiska pracy:

  • osoby chcące wziąć udział w projekcie zostaną zakwaterowane na okres 3 lub 6 miesięcy w ośrodku uzdrowiskowym nad jeziorem Starnberg. Głównym zadaniem będzie przyjmowanie określonych leków i wypełnianie ankiet co drugi dzień. Osoby które się zdecydują zostaną podzielone na dwa zespoły – jeden zespół będzie otrzymywał placebo a drugi dany lek. W czasie wolnym do dyspozycji są wszelkie formy rekreacji, które zapewnia ośrodek. Podczas badania pracownicy są systematycznie kontrolowani przez lekarzy specjalistów.

Oczekiwania:

  • bardzo dobry stan zdrowia
  • umiejętność współpracy
  • gotowość do przechodzenia systematycznych badań
  • brak nałogów
  • możliwość podpisania klauzuli poufności
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie oraz podstawowe wyżywienie
  • wysokie wynagrodzenie
  • wykwalifikowaną kadrę specjalistów
  • pracownikom najbardziej sumiennym oferujemy możliwość współpracy przy innych projektach

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:

  • medical@tech-center.com

Prosimy o dołączenie informacji na temat stanu zdrowia a także przebytych chorobach i przyjmowanych lekach.

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-testach-lekow-w-monachium-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 75557424f7c8b009

4 Odpowiedzi na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka jako tester leków Monachium”

  1. Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy.Proszę o kontakt na mój e-mail sgs1@op.pl.

  2. witos2229 na 25 maja 2016 @ 17:50

    witam jestem zainteresowany mozna wiedziedz na czym to bedzie polegało

  3. cichutki1995 na 29 maja 2016 @ 18:27

    Witam. Jestem zainteresowany. Tylko jeśli można prosiłbym o więcej informacji na e mail : maciek.cichy@op.pl

  4. Witam jestem gotów do podjęcia tej pracy mieszkam w Monachium język niemiecki mam podstawowym stopniu prosił bym o kontakt pod tym adresem e mail bolek.lolek85@autograf.pl