€ 9,23 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka w pralni Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 lipca 2017 03:20

Aktualne ogłoszenie podjęcia pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w zautomatyzowanej pralni przemysłowej z Hamburga dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik prali przemysłowej
Nr ref.: PPP/BC/N
Miejscowość: Hamburg, Lubeka oraz Wismar
Rozpoczęcie: od zaraz
Stawka godzinowa: 9,23 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • zatrudnienie odbywa się w nowoczesnej i w pełni zautomatyzowanej, wielodziałowej pralni przemysłowej
  • pracownik zajmować się będzie sortowaniem, wywieszaniem i składaniem prania
  • konieczna kontrola jakości i obsługa maszyn
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zdobyte w pralni przemysłowej
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • zdolność do pracy w grupie
  • dokładność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • zapewnione legalne zatrudnienie w Niemczech wraz z kartą EKUZ, drukiem A1 i dodatkowym ubezpieczeniem
  • +25% za pracę na nadgodziny i noce
  • 2 zmianowy system pracy
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie na miejscu, po odliczeniu kosztów wynagrodzenie miesięcznie będzie wynosić około 900-1100 euro netto

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 635595d78ccb94d5