€ atrakcyjne

Od zaraz oferta pracy w Niemczech budowie dla malarza-tapeciarza przy remontach i wykończeniach Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 lutego 2022 02:14

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy remontach i wykończeniach na budowie. Zatrudnienie 2022 w Stuttgarcie dla malarza-tepciarza z podstawową znajomością języka niemieckiego. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: atrakcyjne

Stanowisko: pracownik budowlany

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie wszelkich prac budowlanych związanych z wykończeniami wnętrz, tak jak: malowanie, szpachlowanie, tapetowanie
  • do zadań należeć będzie malowanie fam okiennych, drzwi, fasad
  • montaż dociepleń
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez przełożonego

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • posiadanie doświadczenia na stanowisku malarza i tapeciarza
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dostępność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie
  • opcję podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • zamieszkanie bezpłatne zapewnione na miejscu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, prosimy o kontakt z osobami poniższymi:

  • Dagmara +48 570 901 913
  • Kamila +48 570 901 414
  • Dominika: + 48 570 901 033

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/malarz-tapeciarz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-przy-wykonczeniach-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 6276216769ced1e9