€ €15,20

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla elektryka przemysłowego w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2-3 lata
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 września 2017 04:19

Firma działająca w Monachium pilnie poszukuje elektryków przemysłowych zdecydowanych do podjęcia legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy różnych zadaniach związanych z elektryką.

Zatrudnię od zaraz dwóch elektryków z własną działalnością (PL lub DE).

Zakres obowiązków:
– różne prace elektryczne

Wymagania:
– własna działalność gospodarcza w Polsce lub Niemczech
– własny samochód
– podstawowe narzędzia elektryczne
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego (przynajmniej 1 osoba)
– doświadczenie mile widziane

Oferujemy:
– stałą, długoletnią współpracę (2-3 lata)
– pracę w pełnym wymiarze godzin + możliwość nadgodzin
– bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

Wynagrodzenie:
€15,20 / godzinę

Więcej informacji pod nr:
0049/176 647 857 12 – Pracodawca
lub
0049/176 631 402 05
0048/796 625 925

ID ogłoszenia: 1559b84ada45477

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: DobraPraca
  • Zarejestrowany od: 12 września 2017

Inne przedmioty dodane przez DobraPraca

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez DobraPraca »