€ 8,50 euro brutto/h + dodatki

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla grup i par sprzątanie w Lubeka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lubeka
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2015 02:53

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla kobiet i mężczyzn przy sprzątaniu powierzchni komercyjnych. Zatrudnienie w Lubece od zaraz na stanowisko sprzątaczka – sprzątacz.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce pracy: Lubeka, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę plus dodatki

Nr ref.: SP/03/2015

Rozpoczęcie: PILNIE!

Obowiązki:

  • Wszelkie prace w zakresie sprzątania.
  • Pracownik będzie przydzielony do sprzątania między innymi: sklepów, biur, hoteli, szkół, hal sportowych, mieszkań.
  • Zadania zależne są od zlecenia, może to być: wycieranie kurzy, mycie i dezynfekcja maszyn, mycie podłóg, pranie, itp.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego na grupę (preferujemy zgłoszenia od grup 2 osobowych
  • obowiązkowość, zaangażowanie
  • punktualność, niezawodność
  • możliwość zatrudnienia na dłużej w Niemczech
  • własny samochód i prawo jazdy

Oferujemy:

  • stałe wsparcie polskiego koordynatora
  • atrakcyjne zarobki
  • kwatera zapewniona na miejscu
  • możliwość podjęcia pracy w dłuższej perspektywie czasu
  • zatrudnienie na umowie o pracę na czas określony
  • legalne warunki zatrudnienia z dokumentami takimi jak: karta EKUZ, druk A1 oraz dodatkowe ubezpieczenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt poprzez poniżej podaną stronę. W wiadomości koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny podany na początku ogłoszenia.

ID ogłoszenia: 5275530d8d47011f